מגנטים לאירועים

צרו קשר

כל אחד מאתנו מוזמן מידי פעם לאירוע זה או אחר של בני משפחה או חברים. עריכת אירועים היא משימה לא פשוטה ואנו נזדקק לשירותיהם של בעלי מקצוע רבים שכל אחד מהם יבצע את החלק שלו כך שהאירוע יתקיים על הצד הטוב ביותר. מגנטים לאירועים קטנים או גדולים ישדרגו את החוויה של המוזמנים ויהפכו את האירוע למיוחד.

מדובר על אטרקציה מוכרת בקרב אירועים שונים כאשר ניתן להצטלם במהלך האירוע ולקבל את התמונות מודפסות על גבי מגנט איכותי. את התמונות אפשר לתלות על כל משטח מגנטי מתכתי כמו למשל המקרר או ארון מתכת משרדי. מגנטים לחתונה ישאירו לאורחים טעם טוב לאחר שהאירוע יסתיים ויאפשרו לבני המשפחה להצטייד במזכרת נעימה מהיום החשוב הזה.

מי מכין את המגנטים?

אם אתם מתכננים אירוע כל שהוא ניתן לפנות אל חברות שמספקות אטרקציות מסוג זה. מגנטים לבר מצווה יאפשרו לכל החברים והחברות של חתן או כלת השמחה להצטלם ביחד למזכרת נעימה שתישמר לזמן ארוך. צלם המגנטים מסתובב לאורך כל האירוע ולוכד רגעים מרגשים ומצחיקים כך שבסופו של דבר תוכלו לראות כל מה שקרה האירוע ולהיזכר.

כל תמונה שמופקת היא פוטנציאל להרגשה טובה וצלמי המגנטים יעשו הכול על מנת לגרום לכם לחייך ולצחוק בתמונות שיצולמו במהלך האירוע. יצירתיות היא חלק בלתי נפרד מהנושא וכל מגנט יהיה בסופו של דבר שונה מחברו. המגנט הוא גם דרך מצוינת להודות לאורחים על כך שהם הגיעו להשתתף במסיבה שלכם, והם ירגישו שאכפת לכם מהם ויודו לכם בחזרה.

אירוע בלתי נשכח

מגנטים לבת מצווה הם דבר שלא ניתן לוותר עליו שכן בנות המצווה ישמחו מאוד "לדפוק" פוזות למצלמה ולהצטייד בכמה שיותר מגנטים לאוסף הפרטי. אמנם כיום ישנה אפשרות לצלם תמונות רבות בעזרת המכשיר הסלולרי, מאידך תמונה פיזית אשר מודפסת על גבי מגנט תישמר לזמן רב ותשמש בתור מזכרת מרגשת ואמתית.

ישנן חברות מגנטים רבות ולא כול אחת מהן תביא לתוצאה הטובה ביותר. חשוב לבחור בחברה שמעסיקה צוות אדיב, נחמד וסובלני כלפי האורחים שלכם. האווירה היא חלק בלתי נפרד מכל העניין ורק צוות מנוסה ידע לייצר אווירה טובה ומשמחת. גם התמונות יצאו מצחיקות יותר ואין כמו תמונה מצחיקה על מנת להיזכר באירוע.

אטרקציות נוספות

כמובן שמומלץ להוסיף אטרקציות לאירוע כמו למשל מכונה שמייצרת בועות סבון, בלונים ענקיים שיגרמו לאורחים לשחק בהם ולהתמסר ועוד. אטרקציות מסוג זה ישמשו גם בתור תפאורה נפלאה ומרגשת לכל תמונה שתצולם ותודפס על גבי מגנט.

הבלונים ובועות הסבון הם ללא ספק רקע נהדר שישקף את האווירה ששררה במהלך האירוע ותזכיר לכל אחד את כל מה ארע, הצחוקים, הריקודים וכל הקטעים המצחיקים. מומלץ לפנות לחברת האטרקציות כמה שבועות לפני האירוע כך שלא תישארו ללא מגנטים.

תוכן עניינים

צרו קשר

חדש באתר

דילוג לתוכן