דאבל DJ

צרו קשר

המוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכל אירוע, לא משנה אם מדובר באירוע קטן או גדול, אם יש בו 10 אנשים או 600 אנשים. בר/בת מצווה, חתונה, ברית, חינה ויום הולדת הם רק חלק מהאירועים המצריכים די ג'יי במקום כדי להרים את האווירה ולהפעיל את האנשים. כיום גם לדי ג'יי יש שירותים שונים ואטרקציות שונות שניתן להזמין כדי לשדרג גם את הקונספט הזה ולהפוך אותו לאטרקציה של ממש.

החשיבות של התקליטן לאירוע שלנו

תקליטן באירוע שלכם הוא קריטי. לא רק שהוא דואג לשמח אתכם כחתני השמחה ואת האורחים שלכם, הוא גם יפעיל אותם, יקפיץ אותם וישדרג את האווירה במקום. התקליטן של סמפל די ג'יי דואג לכך שהאורחים שלכם לא ישכחו את האירוע שלכם. המוסיקה מחברת בין אנשים ואם היא מנוגנת כמו שצריך הרי שהיא יכולה אפילו לשנות אנשים לטובה.

דאבל DJ

טובים השניים – מה זה דאבל DJ?

מופע דאבל דיג'ייהוא למעשה מופע של שני תקליטנים. אמת, כאשר במרבית האירועים אתם רגילים לכך שתקליטן אחד מנחה את האירוע שלכם, הרי שכעת אתם יכולים ליהנות ממופעם של שני תקליטנים. שני התקליטנים של סמפל די ג'יי עובדים יחד בהרמוניה טובה על מנת להפיק את האירוע המושלם שלכם. כמו כן, לכל אחד מהתקליטנים יש תפקיד שונה. התקליטן האחד אחראי על הפקת המוסיקה, בעוד התקליטן האחר אמון על הקלידים ועל העברת השירים. כשעובדים יחד, העבודה משתדרגת וניתן ליהנות ממוסיקה טובה ומשירים מקפיצים.

לאילו אירועים כדאי להזמין את הדאבל DJ שלנו?

ישנם סוגים רבי של אירועים שאליהם כדאי להזמין תקליטנים איכותיים שיודעים לעשות את העבודה. אלה כמה מבין האירועים הנפוצים ביותר:

  • חתונה – ללא ספק, אחד האירועים המרכזיים והמשמעותיים ביותר. מדובר באירוע שבו הכול צריך לצאת מושלם, ובייחוד המוזיקה. צוות של שני תקליטנים יפיק אירוע מיוחד שלא נראה כמותו בארץ. כי בחתונה שלכם אתם רוצים שהכול ייראה (ויישמע) מושלם.
  • מסיבות מצווה – מסיבות בר מצווה ובת מצווה הן מבין המסיבות המרתקות והמרגשות ביותר. הילדים שעד עכשיו שיחקו בצעצועים, גדלו מעט וכעת הם מוכנים קצת יותר לקבל את פניו של העולם הגדול. אך לפני הכול, צריך לערוך מסיבת ריקודים גדולה משחררת, ואין דרך טובה יותר לעשות זאת מלהזמין דאבל דיג'יי.
  • אירועים עסקיים – בתי עסקים גדולים במיוחד אוהבים לערוך אירוע סוף/תחילה שנה, בייחוד אם הם מעוניינים לציין אירוע חשוב כמו עסקה מוצלחת או ציון 20 שנים לחברה. משום כך, הם מזמינים אולם אירועים גדול ועמו קייטרינג איכותי וייחודי על מנת לחגוג את האירוע המיוחד. צוות של תקליטנים מסייע לעובדים לשבור את הקרח בעזרת מוסיקה מקפיצה.

לסיכום, ראינו עד כמה רב כוחו של התקליטן, ומעבר לכך – כוחם של שני תקליטנים. כעת נותר לכם לבחור את התקליטנים שיעשו לכם את האירוע. התקשרו עוד היום לחברת סמפל די ג'יי, להזמנות חייגו כעת: 072-338-5883

תוכן עניינים

צרו קשר

חדש באתר

דילוג לתוכן